| Albert00087 a întrebat:

De câteva luni ma doare in partea dreapta jos și îmi amorțește piciorul credeți că este apendicita?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Ai facut ceva efort intens recent?

| Lupic?27 a răspuns:

De atatea luni nu cred, dar de ce nu faci niste investigatii la medic?

| sweetys a răspuns:

Fa ceva investigatii, la mine a fost de la picior scrantit ( mai bine zis am calcat strâmb) vara, m-a luat durerea iarna. Daca era apendicele, pana acum pleznea si deja era septicemie. Dar un control nu strica.

| Alexandru1111199 a răspuns:

Frate daca te doare de cateva luni, daca era apendicita erai mort dejawinking, la apendicita daca te doare te duci IMEDIAT la spital si te opereaza IMEDIAT, ca altfel o mierlesti.Deci daca aveai apendicita in teorie nu mai scriai acumhee hee

| Ancadorinapascale1993 a răspuns:

Mergi la medic! Chiar daca ulterior, o sa iti zica ca nu e, macar te linistesti.
Din pacate nu cred ca avem medici pe aici.