| TuningPhotoshopX a întrebat:

De cateva zile am o mica buba in fata penultimului dinte din standa, la dintii de jos. Ce sa fac? Va rog plzz, nu are puroi, nu e o buba, e o buba mai mica.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| GabiiHaș a răspuns:

Aplica cu betisorul de ureche albastru de metil

| 220V a răspuns:

Cred ca e stomatita, o infectie, du-te la dentist si el o sa zica ce o sa iei

| TuningPhotoshopX explică:

Lasa mi-a trecut

| Ana22229 a răspuns:

Du-te la dentist sau ia un paracetamol