| Dragos636 a întrebat:

De cateva zile in coace imi tot apar niste bubite mici pe maini. Dar nu cred ca este de la mancare. Ma si mananca bubitele.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Este de la caldura mare! Nu cred ca exista tratament dar poti intreba la o farmacie! Evita sa stai la soare sau sa transpiri in zona unde te mananca! Iti va trece dupa sezonul de vara dar vara viitoare iar va aparea...

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa mergi la medic pentru a-ti examina bubitele. Ori ai vreo alergie, ori de caldura, ori din altele.