| alexa_9484 a întrebat:

De cateva zile ma simt f rau.imi vine sa vomit, ma doare capul, si nu pot mananca nimic.sau daca mananc putin imi vine imediat sa vars.si de azi ma doare si burta. dar am momente in care simt niste dureri ingrozitoare, ma inteapa. dar nu tin mult aceste intepaturi.stiti ceva despre,. nu stiu.orice.va rog mult!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Si ce mai astepti, du-te repede la medicul de familie ori la urgenta, poate ai gastrita sau ulcer. Sanatate si numai bine!

lolita
| lolita a răspuns:

Daca ai si arsuri la stomac este posibil sa ai gastrita, cand esti insarcinata nu te doare "burta". consulta un medic, nu te medica dupa vorbele lumii deoarece iti vei face si mai mult rau.

| Cretaker a răspuns:

Gastrita, totally.

| Sweet00gum a răspuns:

Esti insarcinata, felicitari! bine, lasand posibilitatea asta la o parte.eu zic sa vb cu medicul de familie, noi nu putem stii singur ce ai tu! e cel mai bine asahappy