| ooolifeoolol a întrebat:

De cateva zile simt(uneori) o fierbinteala in zona fruntii si o usoara presiune, dar parca e inauntru in creier in spatele cutiei craniene. E o senzatie destul de ciudata.Sa fie ceva grav? Sa fie de la oboseala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| cila1995 a răspuns:

Uite daca simti dureri in zona fruntii trebuie sa ei seama caci daca tie afundat nasul ar putea fi si o frontita e ceva din neamul gaimaritei asa ca cel mai bine e sa faci o consultatie la medic.Sanatate.

3 răspunsuri:
| Trynda a răspuns:

Iti iese creierul pe nas.

Glumeam. O fi vreo febra sau ai ceva la sinusuri big grin. Nu e grav dar mai bine mergi la un doctor sa iti verifice sinusurile.

| barosanuHD99 a răspuns:

Eu zic ca din cauza ca ai facut cv rau cum ar fi ca ai copiat la un test la scoala si dupa ce scapi de testi in pauza incepe sa te doara capu si sa tremuri...

| AerDeDomnisoara a răspuns:

Probabil o fi de la vreme big grin
E bine sa mergi sa consulti un doctorwinking