| anonim_4396 a întrebat:

De doua zile am ca niste sageti in partea dreapta a capului, mai exact in zona fruntii si simt o amorteala in zona ochiului drept. De asemenea am si o stare de oboseala. De la ce credeti ca poate sa fie? Dau funda. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Ai probleme cu ochii.In special cu cel drept.Ar fi indicat un control la un oftalmolog.

1 răspuns:
| alessia5158 a răspuns:

Simptomele tale par a fi destul de serioase cat sa te oblige sa mergi la un consult neurologic!---neurologul iti va spune daca exista sau nu suspiciune de anevrism cerebral.