| klau95 a întrebat:

De ce cand ma duc undeva unde e lniste completa aud cum imi piuie urechile de mult timp dar e serioasa trebuie de cand am facut o febra acum ceva timp de atunci mi se intampla nu stiu sigur dac de atunci cu febra mi se intampla asa dar...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

Buna! Poate ca ai avut in antecedente infectii ale urechii (otite) care au lasat cicatrici. Ar fi bine sa mergi la un consult ORL. http://www.i-medic.ro/boli/otita-externa

| Avatar001 a răspuns:

N-as crede asa-i la toti nu-i nici o problema.

| goodbyee a răspuns:

Auuu Doamnestraight face

Auzi bai "completa"? Dupa ce inveti si tu sa scrii romaneste, n-o sa-ti mai "piuie" urechile. laughing