| oricine a întrebat:

De ce dimineata cand ma trezesc ma doare burta ingrozitor?!:-o

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

E posibil sa-ti fie foame. Poate manaci prea devreme seara, iar pana dimineata alimentele sunt digerate si are loc frecarea in gol, care genereaza durere.

| QuadruplePersonality a răspuns:

Depinde. Du-te la baie seara inainte sa te culci, nu manca mult seara si nu manca tarziu sau bea un ceai happy

| kanajambe a răspuns:

Poate trebuie sa te duci la baie mai des sa faci pipi happy
Sau e ceva de la stomac.

| EmpireStateOfMind a răspuns:

Sunt multe cauze din care te poate durea burta.eu zic sa te duci sa te consulte un medic poate ai nevoie de un tratament pentru aceste dureri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca noaptea la cina nu mananci bine