| miky172003 a întrebat:

De ce imi creste par numai pe un picior? De doua saptamani dupa ce ma rad pe picioare am observat ca pe piciorul stang nu imi mai creste parul. Ce este de facut?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Chiar ma amuza problema tahee hee. Cred ca ti-a aparut o ciuperca, asa ii aparuse si mamei mele direct in crestet. (mare cat o moneda). Ce-i de facut? Fa-ti o pasta din usturoi, si maseaza-ti piciorul. In cateva zill va incepe sa se vada puful.

| ady2607 a răspuns:

happy pai ar trebui sa te bucuri...de acum te razi doar pe dreptul