| anonim_4396 a întrebat:

Cum ti creste parul in doua saptamani?

4 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Parul iti creste mai repede vara si mai putin iarna, si mai repede ziua decat noaptea.probabil cum ti-a crescut pana acum.winking

| alexam a răspuns:

Am vazut faza cu parul prins, si e adevarata, dar in conditiile in care chiar ti-l strangi zdravan in coada, nu pur si simplu, lejer. Parul creste mai repede in functie si de cat de des il speli. Spala-l zilnic sau la diferenta de 2 zile daca vrei sa iti creasca cat de mult posibil in 2 saptamani. Dar mai mult de 0, 7 cm nu te astepta sa iti creasca. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am invatat o metoda de la cineva, ca daca iti tii parul prins noaptea, iti creste mai repede.nu stiu ce sa zic, intreaba pe la farmaciihappysucces!

| nicoleta_5825 a răspuns:

Nu stiu daca neaparat in 2 saptamani, dar daca folosesti tratamente specifice sau diverse tincturi, posibil sa-ti creasca.