| Augustin_Enescu_1991 a întrebat:

De ce imi vine menstruatia de doua ori pe luna?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Daca e printre primele pe care le ai, atunci s-ar putea sa fie doar o dereglare hormonala.
Daca nu, atunci ar trebui sa mergi la un endocrinolog.
Bafta!

| mona a răspuns:

Daca iti vine la inceputul lunii e normal sa iti vina si la sfarsit dar asta daca il ai regulat si se intampla o data la cateva luni dar daca esti la inceput atunci mi se pare normal sa iti vina aiurea

| LolaLollita a răspuns:

Pentru un raspuns 100% corect, ai putea sa mergi la un ginecologhappy