| L96 a întrebat:

Ce se intampla daca iti vine de doua ori pe luna menstruatia?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

Nimic, e doar o dereglare temporara.Succes!

5 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Depinde si de perioada dintre cele doua! Daca este mai mica de 2saptamani iti da u usoara anemiere a organismului. Daca se mai repeta mergi la doctor.Alimenteaza corespunzator organismul in aceasta perioada!

evenso
| evenso a răspuns:

Ori este o tulburare de ciclu menstrual ori sarcina.

| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Nu trebuie sa te ingrijorezi mai ales daca esti in primi 2-3 ani de menstruatie deoarece este perfect normal.

| deeadeea2001 a răspuns:

Mori

Răspuns utilizator avertizat