| anonim_4396 a întrebat:

De ce ma mananca capul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pielea capului poate fi iritată de la efectul negativ al șamponului, mătreață ori o ciupercă.
Consultă un dermatolog.
Pa, pa.

| Shopiaalin a răspuns:

De la matreatabig grin

| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

Ca ai puricii laughing

| Bizzareq1 a răspuns:

Ii dai prea multa atentie...

| Yep a răspuns:

Matreata,purici sau paduchi[unul din trei]
Sau poate toate 3

| maaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Buna! Poate esti stresat. eu cand jucam metin ma,,manca,, capul si m-am lasat si mi-am revenit,moate ai matreata, poate schimbi sampoanele des, iti recomand Wash and Go.bafta