| anonim_4396 a întrebat:

De ce noua, femeilor, ni se umfla sanii uneori?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

De obicei din cauza hormonilor ovarieni si actiunii lor asupra glandei mamare.

| mitica_6163 a răspuns:

Si te superi?

| beautykillls a răspuns:

Nu mi s-a intamplat niciodata laughing cred ca nici nu prea mai are cum sa se umfle la mine rolling on the floor nici nu as vrea

| us3r a răspuns:

Inainte de menstruatie se intampla asta... din cate stiu eu

| larisa_8487 a răspuns:

Toate patim asta in anumite zile ale lunii, cred cu 2 saptamani inainte sa ne vina cilul menstrual(asa e la mine):e o chestie hormonala, nimic de ingrijorat, asa funtioneaza organismul nostruhappy...