| maru_5127 a întrebat:

S umfla sanii d la sTres, suparari?

8 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu se intampla asa ceva!

| Hmmmm a răspuns:

Sper ca ale tale sa faca bom cat de curand.asa poate o sa aiba creierul loc sa se mareasca si ne lasi pe noi in pace cu intrebari atat de stupide.

| Азбука a răspuns:

Da, si apoi explodeaza straight face

| Rozasinimicmaimult a răspuns:

Nu mai. stai calm. mai era una daca beau bere se umfla sanii. da ai nervi. te F+Ti cu unu. ala te lasa gravida... copil si dupa sani mari.laughing se umfla sanii cand iti e pofta de un lucru adica vezi pe unu ca nujt ce mananca si vrei si tu
si asta e. alea alea CP...SuXXes

| IooMar a răspuns:

Lol ca nuuuu.

| iubiricaa a răspuns:

Da se umfla.se fac cat o cetate sh apoi explodeaza...laughing

| Maduliciu a răspuns:

Boooooommm! apoi urmeaza implantul de silicoane pam pam

| YellowGuy a răspuns:

Lool? Nu