| Akgfr a întrebat:

De ce nu ma pot trezi dimineata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Întreabă te pe tine nu pe noi, tu te cunosti nu noi, tu stii la ce oră te culci.

| RAY a răspuns:

Biologic vorbind omul trebuie sa doarma cand numai e lumina de la soare si sa se tresesca cand rasare soarele, tu nu dormi cand apune soarele de asta, la ora 22 e normal si la 7 trezirea

| Nonolita a răspuns:

Pentru ca te culci prea tarziu. Iar dimineata, organismul tau inca nu este odihnit, mai are nevoie de somn. Culca-te la timp, si te vei putea trezi.

| InvatamProgramare a răspuns:

Dormi prea putin?

| Jitea a răspuns:

Pentru ca adormi tarziu.....incearca sa stai 2 zile nedormit, apoi sa te culci la 19:00 functioneaza.