| sweetale12 a întrebat:

Daca intr-o dimineata v-ati trezi in Univers, ce ati facehee hee? Dau funda tongue

Răspuns Câştigător
| LNK a răspuns:

Salut!
Hmm pai ce-as putea face? As "inota" ca disperata in aer ca sa nu cad. laughing
As vedea toate frumusetile Universului, as vizita fiecare planeta, as lua cate ceva ca amintire... si apoi as spera sa ma trezesc din vis. laughing

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mi-aș aduna toate gândurile ca apoi să le împrăști peste tot.
Pa, pa.

| Razvan a răspuns:

M-as duce pe Pluto.Nu-mi place absolut deloc caldura. M-as da cu saniuta constant si as juca cu ET jahhee hee

| cretzufinish a răspuns:

As cauta sa ma spal pe dinti laughing Asta fac imediat cum ma trezesc.

| miauu a răspuns:

M-as spala pe fata si mi-as da seama ca nu visezlaughing

| Alien a răspuns:

Univers-universal=cuprinde tot acum in univers sunt/esti, nu ai ce face!

| Symona a răspuns:

Universul este tot ceea ce se vede plus tot ce mai poate exista.
Sigur as vrea sa-l vizitez daca nu acum macar intr-o viata anterioarahappy
Poi as vrea sa vizitez planeta mea favorita, Saturnhappy:")

| sweetale12 explică:

Ma rog, in spatiuwinking

| LawR3n a răspuns:

M-aş culca la loc.

| florin_7920 a răspuns:

Ce fac in fiecare dimineaţa si apoi maş bucura de peisaj.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sintem in universwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suntem nascuti in Univers! Dar, ca sa ma pun la mintea ta, iti spun ca, in dimineata aia, m-as duce direct la mama ta si, i-as reprosa faptul ca esti atat de batuta-n cap.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasand la o parte exprimarea dureroasa, m-as sufoca.

| casy a răspuns:

Asi face o pza Pamantului si apoi, asi,, inota```putin de relexare.