| EdyJm3k3ru a întrebat:

De ceva timp in coace mi se tot umfla degetele de la maini si se invinetesc, iar daca le storc iese un puroi alb. Mi se umfla chiar langa unghie si dureaza cam o saptamana pana trece, asta am patit-o la degete diferite de vreo 6-7 ori iar acum mi s-a umflat degetul mic de la mana stanga. De la ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Asa din senin? ori iti cureti unghiutele/cuticula si poate te infectezi.
Daca nu, cere sfatul medicului..ar fi cel mai indicat.
O seara bunahappy

| Kumiko19 a răspuns:

Du-te la doctor, sa nu fie vreo infectie care sa se agraveze.