| Aldutssss31 a întrebat:

De ceva timp ma simt foarte rau.Nu am pofta de mancare,nu prea mi-e foame,obosesc foarte repede, am libidoul scazut, gura uscata mereu si senzația de sete mereu.De la ce poate sa fie? este semnul unei boli sau poate sa fie doar de la stres? am avut o perioada stresanta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Stresul inceperii scolii.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai diabet 100% daca ai zis ca ai senzatia de sete mereu, si obosesti repede din cauza glicemiei care fluctuează, adica este cînd mare cînd mică, gura uscată este un alt semn al diabetului,

| CleanHeart a răspuns:

Esti asa din cauza stresului, ar fi buna o vizita la medic chiar daca poate nu e ceva grav.

| Dana2103 a răspuns:

Posibil sa fie vreo boala. Fa ti analize uzuale, daca nu, e de la stres

Simptomele prezentate de tine pot apărea pe bază neurogenă dar pot fi și de altă cauză (stil de viață, metabolică, hematologică etc.). Ar trebui să mergi la o consultație la medicul tău de familie și, cel mai probabil, o să îți recomande să efectuezi un set de analize medicale pentru a desluși cauzele simptomelor.

| Pasiunepentrumasini a răspuns:

#covid19