| Ann000000 a întrebat:

De ceva timp simt un miros deranjant oriunde merg. Nu pot sa imi dau seama de unde vine mirosul, mai ales ca fac dus zilnic si nu mi se pare ca nici o parte a corpului sa miroasa asa, sau hainele

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| OaiProstEsti a răspuns:

Ai incercat sa te dai cu deodorant si parfum? parul il speli? da gaozu?

| Ann000000 explică:

Ar putea sa fie o infecție vaginala, daca nu simt in nici o parte a corpului acest miros?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ann000000):

Ar putea fi da.