| DarkGirl a întrebat:

De dimineata de cand m-am trezit ma doare la sub brat, parca mi-ar fi fript cineva un pumn, ma doare fff rau e deranjanta durerea, ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este un ganglion axial deranjat, mergi la medicul de familie pentru îndrumări.
Pa, pa.

| jana_2486 a răspuns:

Diclofenac 2% intinzi pe zona respectiva.nu masezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stii ca aceeasi chestie mi se intampla si mie in repetate randuri nu des dar de ajuns cat sa ma ingrijorez! oare o fi grav?

| 구미호 a răspuns:

Poti sa dai cu alifie de galbenele si daca nu ai poti sa pui un pic de spirt (alocool sanitar)

| Stranger79 a răspuns:

Cred ca ai facut o intercostala. Nu-i mare lucru. O sa iti treaca intr-o zi sau doua happy

| RalLuca_3731 a răspuns:

Maseaza-te ca sa treaca mai repede.