| ForeignO a întrebat:

De ieri mi-au aparut doua puncte rosii sub fiecare ochi (cam putin deasupra pometilor. Sunt ca niste pete rosii pe piele iar in partea stanga (A mea) e doar un punct rosu, in dreapta este o pata ceva mai mare... Am fost la cabinet si mi-a spus ca am alergie la praf si mi-a dat sa iau Claritine. chestia e ca mi-a mai aparut odata, dar numai o pata la ochiul drept. Oare sa fie asa? Ce pot sa am? Ultima oara mi-a trecut as de greu... si arata asa urat! de parca m-ar fi batut cineva(dar nu e movbig grin)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| ale a răspuns:

Buna... daca doctorul ti-a zis ca e alergie la parf asa o fi. dar totusi nu strica daca mergi si la alt doctor sa iti zica exacthappy

| Kiyy a răspuns:

Poate ai o infectie sau o boala de pielehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine mergi la un medic bun. nu astepta sfaturi pe net.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti curge sange din oky frate