| nury a întrebat:

am avut o alergie cauzata de intepatura de viespe. Am avut pete rosii pe piele. Urmez niste pastile recomandate de dermatolog de 8 zile. In fiecare zi imi apare cate o pata,nu mai mult. Azi insa pe cerul gurii mi-au aparut niste puncte rosii,foarte mici(ca intepaturi de ac). Nu pot sa imi dau seama ce sunt, tot alergie sau altceva? poate sa fie din cauza ca am mancat multe zile sarat? (branza foarte sarata)? :?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te provoc să-ți dai seama singurică de ce nimeni nu ți-a răspuns la întrebare big grin

| nury explică (pentru anonim_4396):

Vai Doamne ce provocare laughing 1. nimeni nu s-a mai aflat in aceasta situatie. 2. nu au deschis sa vada intrebarea pana la urma ca nu li s-a parut interesanta. 3. nu am postat in categoria care trebuia 4. pur si simplu nu a vrut nimeni sa-si dea cu parerea. ce mare lucru? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru nury):

3 e răspunsul corect. Bingo! Dacă nu avem grijă am putea ajunge să ne înțelegem laughing

| nury explică (pentru anonim_4396):

Sa ne intelegem, no way! tu traiesti in secolul 18 eu in 21 laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru nury):

Nu, nu. Eu-s DIN secolul 18 și am trăit până acum. I'm an old ass *** laughing

| nury explică (pentru anonim_4396):

Sa fii sanatos! big grin ))