| pocandpoc a întrebat:

De la un timp,când fumez, imi vine să vomit.Să fie de la ficat? Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu neapărat. Probabil te-ai abținut să nu scuipi când fumezi. Încearcă să scuipi după ce fumezi. Te ajută să schimbi gustul și nu o să îți mai vină starea de vomitat.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu cred ca e de la ficat.

| minrest a răspuns:

Nu vad de ce te miri. Doar faci ceva care iti dauneaza, e normal sa iti vina sa vomiti, sa ametesti, sa tusesti, etc. Dar nu te alarma, cu timpul iti va fi din ce in ce mai rau, Iar bronhopneumopatia obstructiva e sigura. Daca o apuci, bineinteles.