Întrebare recomandată | NemNUZ a întrebat:

De revelion am fumat pentru prima si ultima data o tigara, de fapt nu pot spune ca am fumat deoarece,, nu am tras in piept,, cu se zice, vreau sa spun ca, daca de exemplu maine as face un control medical amanuntit la tot corpul : test de sange, radiografie pulonara, ...etc ar arata faptul ca am fumat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| michelia a răspuns:

E o tigara doar! Nu fac deloc apologia fumatului, sint nefumatoare, dar sa nu exageram.
Ai facut un experiment, erai probabil curios si e bine ca asta e decizia ta de a te opri.
Efectul unei tigari este insa nul asupa organismului tau. De cite ori n-ai inhalat poate fum de la altii accidental? De ala trebuie sa te feresti pe viitor.

10 răspunsuri:
| NemNUZ explică:

dau funda big grin

| d3javw a răspuns:

Daca stai intr-un loc ca de exemplu un club, restaurant, Bar unde se fumeaza prin jurul tau si inhalezi fumul e acelasi lucru...N-are ce sa iasa la teste Doar daca nu era vreun drog in tigaratongue

| marcous a răspuns:

Nu, nu s-ar vedea nimic

| Agenta004 a răspuns:

Nu, faptul ca fumezi il arata doar dupa cativa ani, cand plamanii incep sa se inegreasca, sangele sa se ingroase. + Ca nu ai tras in piept nu ai de ce sa-ti faci griji.

| DANNA99 a răspuns:

Nu iti apare... daca fumai mai mult poate ca iti aparea dar asa nu!

| Slake a răspuns:

Nu iti apare nimic la control... Fa-l fara griji.

| Tequilaaaaaa a răspuns:

Ii numa o tigara...nu are nimic.happydoar sa nu te mai apuci...happy

| Adha a răspuns:

Nu se intampla nimic... stai linistita!

| DANUTTUREAN a răspuns:

Nu..eu fumez 7-8 tigari pe zi si mie nu mi-a iesit nimic.P.Sbig grinaca bei lapte zilnic poti sa fumezi linistit ca nu iti va iesi nimic!

| facepalmlol a răspuns (pentru DANUTTUREAN):

Care-i faza cu laptele?