| sica2 a întrebat:

De vreo 2 luni mi-a aparut niste pete chair acolo unde fac pipi.numai atunci cand fac pipi se agita si ma ustura vreo 4 min si dupa gata, oare am vreo infectie urinara ceva va rog sunt speriat si nu stiu ce sa fac

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cuiva funda ca toti asteaptam!

4 răspunsuri:
| Reek54 a răspuns:

Nu e de glumit cu infectiile, mai ales in zona aia, du-te direct la medicul de familie ca sa iti scrie o trimitere la un medic urolog.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da de unde! nu-i nimic doar o mica infectie asa patesc deseori stiu este deranjant dar nu te speria nu este nimic grav! Nici pe departe! O sa iti treaca peste vreo 2 zile!

| sica2 explică (pentru anonim_4396):

Man dar mi-e frica deci sigur nu-i nimica?

| anonim_4396 a răspuns (pentru sica2):

Doamne fereste normalca nu este nimica. Asa am patit de o gramada de ori. Mane nu-ti mai fie frica nu-i nimica!