| Axer a întrebat:

De vreo 2 săptămâni așa a început să mă manance rău penisul și testiculele dar rău de tot.
Am fost la farmacie și mi-a fost recomandata o crema pentru utilizarea cutanata am dat cu ea mâncărimile s-au mai calmat aproape de tot inca mă mai scarpin dar nu ca înainte.
Pielea de pe capul penisului și din jurul lui este înroșită la fel testiculele înroșite.
Pielea din jurul penisului mi se pare aspră.
Mă gândesc că este mai mult decât o iritație.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

'iritatie" sau nu, incearca CU sfatul medicului si nu al farmacistuluiwinking
te intrebi ce medic? dermato-venerolog!