| Andr3e a întrebat:

De vreo 3-4 zile ma doare burta continu`. Noaptea nici nu dorm de durerile astea.Nu stiu ce sa fac. Apropo! nu mi-a venit stiti voi ce(fetele)dar nici nu cred ca o sa-mi vina.Deci vreau si eu vreun remdiu natural, medicamente, etc. Ceva, orice.mersi! FUNDA! Ajutoor!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Grey96 a răspuns:

Buna! I-a si tu un algocalmin sau nurofen. Daca nu iti trece durerea de burta du-te la doctor pentru acesta o sa stie ce ai.

| Andr3e explică (pentru Grey96):

Am fost si a zis ca n`am nimiccrying(((((((((

| SunshineLove a răspuns:

Salut!winking ei bine, mai intai ar trebui mai multe detalii despre durere- in partea de jos, in partea de sus, daca e o durere neobisnuita (ma refer la faptul ca pana acum nu te-am mai durut in acea zona-sau asa de tare) Nurofenul ar fi destul de bun pentru ca e bun aproape pentru orice fel de durere de la dureri de cap- musculare-etc... si tu de ce crezi ca nu e ''stim noi ce''? happy si eu exact asa am zis cand a inceput sa ma doara odata burta in mod 'neobisnuit'cum am zis mai sus.si numai m-am trezit ca m-am inselat. deci, poate vei ramane surprins, cine stie. succes si muulta sanatate :*:*:*

| SunshineLove a răspuns (pentru SunshineLove):

Surprinsa* scuze big grin

| Andr3e explică (pentru SunshineLove):

Multumesc!