| Kanpeki a întrebat:

De vreo 3 luni observ ca ochii mi se înroșesc foarte ușor dar doar în partea din interior de obicei după ce folosesc telefonul sau laptopul mai mult. Vederea nu se modifica și doar o data sau de doua ori am simțit o durere slaba. (port ochelari de la 7 ani si lentilele miau fost schimbate ultima data acum un an) Cum pot trata asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Medicul îți spune asta. Nu te lua după toti de aici.