| dicotul a întrebat:

Deci am o problema care ma deranjeaza de mult timp dar am incercat sa o ignor cat timp nu ma incomoda in anumite activitati. Acum fac box de vreo luna si antrenorul imi spune sa tin directa de stanga sus mereu dar am o durere insuportabila la umar. Precizes ca si la sala mi se intampla asta cand faceam umeri sau ceva impins la piept. Ce sa fac? Durerea e doar la umarul stang, daca vi se intampla sau vi s-a intamplat va rog sa imi spuneti ce pot face.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Divy a răspuns:

Sincer cel mai indicat e să te adresez medicului, poate fi de la coloană, sau că ai solicitat mâna prea tare sau chiar cancer, deci nu mai amâna și fă un control numaidecât!