| A0n1mUL a întrebat:

Deci eu nu sunt gras am 15 ani sunt baiat. si nu am burta doar putin in partea de jos dar am sfarcurile umflate. adica grase nu imi place cum se vede si prin bluza si imi e rusine. cum sa slabesc la sfarcuri la sanii adica ce sa fac sa nu mai fie asa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sport.muschi.corp frumos.

| shoBy1 a răspuns:

Nai ce le face baietii au de obicei asahappy, singura solutie e sa mergi la sala sa faci pieptul mare si atunci o sa se intinda pielea si no sa se mai vada, altfel vei scapa de ele doar pe la 19 anihappy