| me_5148 a întrebat:

Ati auzit de sfarcuri ridate? Prietena mea are un complex, avand sfarcurile ridate.Care ar putea fi cauza? Are de ce sa-i fie rusine sa-si arate sanii?

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

N-are de ce sa-i fie rusine, asa sunt sfarcurile unor femei. Majoritatea barbatilor le gasesc extrem de sexi.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Toate sunt "ridate" de la natura, doar ca cele mici au riduri mai fine (proportionale!) iar cele mari le au mai adanci, mai pronuntate! Nu are de ce sa fie complexata!

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Toate sunt "ridate" de la natura, doar ca cele mici au riduri mai fine (proportionale!) iar cele mari le au mai adanci, mai pronuntate! Nu are dece sa fie complexata!

| maxQ a răspuns:

Incearca si tu sa ii explici ca sunt frumosi si nimeni nu are nimic impotriva.Ba chiar multi baieti si-ar dori asa ceva. Oricum mie imi par excitanti.

Răspuns utilizator avertizat
| denisa_4752 a răspuns:

Salut! nu cred ca are vreo problema prietena ta! mie personal nu imi plac sanii, cred ca sunt prea mici si atunci cand mameloanele sunt sfarcuitetonguesunt ok pentru mine insa prietenul meu spune ca sunt foarte okbig grinte salut

| Gexu a răspuns:

Nu am auzit de asa ceva. dar un sfarc nu este neted doar happy are un fel de dungulite pe el.nu are de ce sa ii fie rusineoh go on

| msgirl a răspuns:

Nam mai auzith... eu zic... k nare dc... sai fie rusine... cred...

| twidi a răspuns:

Nu are de ce sa fie complexata.trebuie sa fie mandra cu ce arewinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit de sani ridicati.nu inteleg de ce e complexata...sunt cei mai gorgeouswinking

| antonela_6588 a răspuns:

Nuu chiar deloc happy