| anonim_4396 a întrebat:

Deci
ma spal in fiecare zi pe dinti, sunt albi
doar ca am in doua zone ceva galben si nu se duce chiar daca frec mult acolo
in partea de sus stanga si l-n partea de sus dreapta
ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa mergi la dentist sa ti facă detartraj alta solutie nu există. Ce varsta ai?