| Sophie26 a întrebat:

Este buna crema de galbenele pentru vergeturi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Vergeturile nu trec cu nimic! Nici lasere, nici creme nici nimic. Sunt toate abureli sa-ti ia banii. Invata sa-ti accepti acest defect mai ales ca 90% din femei au iar pe barbatii nici nu mai observa daca restul corpului arata bine.

| neutrino a răspuns:

Nu, te ungi degeaba.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

E cam frectie la picioru de lemn.

| Sophie26 explică:

Dar asa am auzit. Unii spun ca da, altii ca nu. Acum, eu ce sa fac sa scap de ele? Macar sa nu se mai vada atat de mult, daca de scapat definitiv nu prea ai cum...

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru Sophie26):

''Acum, eu ce sa fac sa scap de ele?''

Laser fraxel, operatie estetica.