| IrxnIroxyI a întrebat:

Doare cand doctorul iti indeparteaza ata chirurgicala dupa operatia de apendicita? :-s

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SelluMarrie a răspuns:

Nu doare delochappy eu incepusem sa tip inainte sa ia doctorul chestia aia cu care iti trage ata laughing si stateam asa mi.era o frica...si cand imi spune doctorul : hai da. te jos eu foarte fericita : gata?love struck si din fericire doctorul mi. a spus ca da laughing eu una n.am simtit nimic, ori sunt eu mai nesimtita ori nu doare acum nu stiulaughing

8 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Nu doare. E doar o mica intepatura urmata de gadilat. laughing

| AlexT94 a răspuns:

Te gadila laughing
Doare putin, dar mnah...

| alexa23 a răspuns:

Cred ca depinde si de doctor, cat de finut lucreaza. La unii e posibil sa nu simti nimic, la altii o usoara durere, oricum nu e de speriat.

| MariaMonica a răspuns:

La fel si eu :]] Faceam "au au" de frica... nici nu am stiut cand mi-a scos ata.Nu am simtit absolut nimic :* Nu iti face probleme big hug

| aliyna a răspuns:

Nu, vei simti doar o mica intepatura.

| bestialu96 a răspuns:

Nu deloc mie mi-a scos-o cu patentu
SERIOS

| varnacas a răspuns:

E amuzant nu o sa simti nimic desi nu am operatie de apendicita multi oameni mi-au povestin ca nu doare

| pysoyashh a răspuns:

Dap...nu tare dar ustura vreo 1 ora...cam asa straight face