Întrebare recomandată | Seoulistic a întrebat:

Dupa 2 chimioterapii la cancer limfatic cu stare mult mai rea as dori o parere de-a dvs. O mai ajuta cu ceva chimioterapia, facand 2 proceduri? (avand in total 6 de facut ) /Va voi pune rezultatele de la biopsie:
-Ganglion limfatic prezentand o masiva metastaza de carcinom slab diferentiat, G3 cu arii intinse de necroza.
Concluzii: aspectele histopatologice si testele IHC sustin diagnosticul de carcinom cu celule scuamoase slab diferentiat, G3.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Daca le suporta si medicii spun ca trebuie, atunci va trebui sa faca totul sa fie bine! Sanatate si credinta multa!

| Seoulistic explică (pentru fabiola):

Va multumesc, din pacate...a murit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dumnezeu poate ajuta mult daca crezi cu tarie in El. Sa dea Dumnezeu sanatate la toti ca puterea Lui e mare.

| YourShadow a răspuns:

Da are.