| Alinutaaaalina a întrebat:

Dupa ce folosesti Zineryt, iti reapar cosurile? Fundaa

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| PkAdi a răspuns:

Lol multa teapa o luat multa lume cu zinerit si tot felul, ei sunt multe tipuri de tenuri, u exista sa fie chiar zineritu care e in magazin sa fie facut chiar pentru tenul tau, daca tot vrei sa stii, toata lumea foloseste zinerit ca o auzit ca e bun si respecta ce scriie pe prospect.Si, si eu am avut probleme cu acneea chiar am avut, api daca eu nu am incercat ''n'' tipuri de creme si tot pe degeaba "maaaaarele secret" e sa nu atingi fata(cum scriie pe prospectul de zynerit) si sa te speli pe fata dimineata si seara...dar eu mai am probleme minore deoarede eu nu ma pot abtine sa nu 'storc sau ceva de genu dar ascultama nu atinge fata! o saptamana doua lasa cosuriile alea si daca fac niste capuri urate lasa-le ca dupa aia trec de la sine si nu o sa mai ai apoi continua cu spalatu fetei dimineata si seara. si sa nu uiti sa nu atingi fata respect. la mine a functionat big grin

1 răspuns:
| KenJi a răspuns:

Daca nu continui sa te speli dimineata si seara p fata normal