| anonim_4396 a întrebat:

Cui iau trecut cosurile cu Zineryt?
Cat timp v-ati dat cu el?

Răspuns Câştigător
| Pufos8 a răspuns:

M-am eat Cu el in fiecare seara si mi-au trecut cam intr-o saptamana dar sa stii ca nu la toata lumea reactioneaza pielea la fel. Sper ca te-am ajutat.

3 răspunsuri:
| MyFirstLove a răspuns:

Hey. Aproape doua saptamani happy acum sunt impecabila :d

| anotimp2 a răspuns:

Mie. Am folosit 2 flacoane timp de un an, vreo 2 n-am avut. Acum am iar si cu Zineryt nu-mi mai trece sad

| Tufuu24 a răspuns:

Uum buna :*. Eu am avut zynerit si mi'au trecut cam in 3-4 zile. numai ca a avut si reactie adversa ca mi se inrosea fata, ceea ce scrie pe prospect, deci fara ingrijorare. e chiar ok big grin. succes!