| мямιѕтєяισѕ a întrebat:

Dupa ce mam culcat m-am trezit pe la 12 simteam ca am ceva in gat respiram greu n-am putut sa dorm pana la ora 3 si am vomat
dimineata tot ma durut in gat si tusesc ce am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Snowclaw a răspuns:

Ori ti s-au umflat amigdalele(posibil)
sau s-ar putea sa fie un inceput de gripa

1 răspuns:
| xRainyDay a răspuns:

Poate ai amigdalită, nu te panica.
Şi eu păţesc aşa când am amigdalită, adică simţi ca şi cum ai avea o biluţă în gât ( biluţă de salivă dacă îi pot spune aşa ) şi încerci să o dai afară?
Consultă medicul pediatru, şi ia Zinat, sau fă injecţii, depinde dacă ai puroi în gât sau nu happy

Numai bine!