| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU astazi m-am culcat la 21:30 si m-am trezit la 23:10 nu stiti dc nu am putut sa dorm pana dimineata?; O3 FUNDA

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| JohnnyWylde a răspuns:

Problema existentiala a omenirii! Mah tipule chestia asta poate avea n cauze. Poate ai baut cafea sau pepsi sau orice alta bautura ce contine cofeina; poate ai mancat ceva ce nu ti-a prins bine; poate incercai sa descifrezi secretele universului iar creierul tau a muncit atat de intens incat n-ai putut dormi; poate-ai visat-o pe tipa de care iti place si apoi n-ai mai putut dormi sau poate dormisei cu o seara inainte de la ora 20:00 pana pe la 10:00 dimineata ziua urmatoare si corpul tau n-a mai fost obosit. Daca tu nu stii motivul cum ar putea stii altcineva?

| Kirito21 a răspuns:

Ce ai facut de la 23:10 cand te-ai trezit? nici eu nu am dormit aseara dar eu m-am razboit cu o durere ingrozitoare de masea asa ca stiu cauza sad

| parvuconst a răspuns:

Si eu am adormit la 21 si m-am trezit pe la 2 noaptea, ca am fost odihnit, am dormit bine in ultima vreme, se mai intampla, dar daca se intampla des trebuie sa consulti un medic.