| RoninKuzuri a întrebat:

Dupa operatia de strabism este normal sa-ti curga foarte mult ochiul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| IoanaPuppy31 a răspuns:

Daca are legatura cu ochiul, da. Dar mai precis iti va explica medicul specialist.

| andrei2001mbuc a răspuns:

Salut! Este normal, nu e nici un motiv de panica. Singurul lucru pe care ar trebui sa il faci, (lucru pe care il spun tuturor pacienților), e un jurnal in care sa scrii cand te doare ceva/pur si simplu ti se pare anormal, si acesta sa includă data, ora, zona, daca durerea este ca un punct sau daca este intr-o zona, iar la urmatoarea vizita la medic sa ii prezinți acel jurnal. El iti va spune întocmai daca situatia este ok sau daca nu, o cale de remediere a ei. Multa sănătate!