| Ropidox a întrebat:

Asadar am facut ieri opertie de strabism, si azi mi-a dat jos pansamentul.si m-am uitat in oglinda ochiul bolnav este tot acolo. Aveti idee de ce e tot asa? Oare inca nu si-a facut efectul bine operatia? Va rog raspuns.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AdelinaC a răspuns:

Operatia nu este ca medicamentele si are efect de cum te-a inchis.Este normal sa ai ochiul tot acolo pentru ca nu ti-a scos ochiul, ci posibil sa te fi operat la muschii ochiului sau la nervi.Mai bine intreaba medicul daca ai nelamuriri.