| anonim_4396 a întrebat:

E adevarat ca cind ai ciclu te ingrasi mai tare daca maninci?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu.

| darrio2007 a răspuns:

Nu,dimpotriva.

| mona a răspuns:

E perfect adevarat, daca ai observat si pofta de mancare e mai mare in acea perioada

| Vix999 a răspuns:

Daca mananci mult mai mult decat de obicei si necontrolat normal ca te poti ingrasa...dar pentru asta nu trebuie sa fii la ciclu laughing.
Oricum fiecare femeie cand e pe stop e cu 1-3 kg mai grea (depinde de fata)...dar dupa revine la greutatea normala

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unora le creste pofta de mancare, altele sunt doar mai vaci de felul lor.

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Depinde de organismul fiecarei fete happy

| PrincessSophie a răspuns:

Depinde de organism, eu cand sunt pe stop nu mananc mai deloc happy

| Pnk a răspuns:

Te ingrasi mai tare daca mananci MULT.Si nu are nici o treaba menstruatia cu alimentatia.

| beatricebella a răspuns:

Nu