| ea_8849 a întrebat:

Cand esti pe ciclu nu te ingrasi si nu se depune nimic. e adevarat?big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu are nici o legatura.

Răspuns utilizator avertizat
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu e adevărat. Baftă!

| veronica a răspuns:

Nu e o prostie mare ceea ce ai auzit sau cine ti-a zis nu e bine informat

| tpuu a răspuns:

Din contra eu am auzit. ca poti slabi daca iti curge multwinking.

| Petronela a răspuns:

Nu

| jolie a răspuns:

Astea sunt vorbe din batrani nu e adevarat

| valThina a răspuns:

Nu e adevarat.acum depinde si de metabolismul fiecaruia in parte. dar asta nu inseamna ca poti manca mult si sa crezi ca nu o sa se depuna :d

| ALice_4674 a răspuns:

Nu e adevarat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gresit, domnisoara, se depun toate in orice perioada a lunii, depinde ce mananci. Menstruatia este o eliminare de substante toxice, minerale, vitamine, parti de tesut, apa, elemente ale singelui, nu afecteaza aportul de mincare si lichide ingerat.

| florinnica83 a răspuns:

Mai, sincer eu nu stiu, dar ar putea sa iti dea un raspuns mama ta