| forever4u a întrebat:

E adevarat ca daca nu mai esti virgina, poti sa faci o operatie si sa fi iar virgina?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte adevarat se numeste himenoplastie

| forever4u explică (pentru anonim_4396):

Si mai curge sange dupa aia daca faci din nou dupa ce ai facut operatia?

| anonim_4396 a răspuns (pentru forever4u):

Da si normal ca mai curge daca ai pasarica noua nouta tongue

22 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Da, asa este, si este si gratuita!

| h3r a răspuns:

Da, dar au dat faliment ăia care se ocupă cu asta! N-au avut parte de fete cu regret.

| Azµre a răspuns (pentru h3r):

îți dai seama ca să fie "pură" ar trebui cusută și la gură, și la cur rolling on the floor

| h3r a răspuns (pentru Azµre):

laughing

| R3sPeCt a răspuns (pentru Azµre):

Ahahahahlaughing)rolling on the floor) buna asta

| OoBunnyoO a răspuns:

Da.

| wolder a răspuns:

Virgin = persoana care nu a avut niciodata relatii sexuale de orice fel (anal, oral, vaginal )
daca ma alea in cur nu inseamna ca mai sunt virginawinking

| Crucified a răspuns:

Da.

| Darkmagic a răspuns:

Poti face himenoplastie dar virgina nu o sa mai fii niciodata.
Exista virginitate fizica (ce incerci tu sa repari), si virginitate psihica, ce e de neatins odata ce ai gustat din placeri...winking
Virginitatea ti-o pierzi o singura data, apoi poti sa "te cosi" de o suta de ori, NU va mai fi la fel.

| drogh a răspuns:

Da,merge.
De exemplu, am citit in ziar ca Raluca Pastrama, actuala sotie a lui Pepe, si-ar fi cusut vaginul ca sa para ca e virgina. Deci, orice e posibil! Insa, cea mai buna solutie ar fi sa o faci cand te simti pregatita si mai ales cu o persoana care consideri ca este adevarata si care nu ar fi capabila sa te raneasca.

| anonim_4396 a răspuns (pentru drogh):

Ce mai? rolling on the floor muream si asta nu auzeam laughing cum si-a cusut vaginul, cu sarma ghimpata? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cica da, dar sunt curios de ce ar vrea sa faca cineva asa ceva. Tocmai asta e farmecul, ca iti pierzi virginitatea o singura data si trebuie sa te gandesti bine cu cine sau cu ce vrei s-o faci.hee hee

| LineGuide a răspuns:

Da, exista o astfel de interventie, dar nu necesita o operatie, e o simpla interventie, fara taieturi, dar totusi cu cateva mici riscuri.
Mult noroc!

| Raiiiisa a răspuns:

Da bineinteles.
Te dezvirginezi, te operezi, si tot asa.Ce rost crezi ca are?
Daca o faci cu o persoana pe care o iubesti si pe care ti-o doresti, nu vad de ce ti-ar parea rau...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Raiiiisa):

Pai rostul ar fi ca sa nu afle parintii laughing

| Raiiiisa a răspuns (pentru anonim_4396):

Da eu cred ca rostul ar fi ca sa fie virgina cand o penetreaza urmatoru, ca nu se uita parintii in *** ei acumalaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Raiiiisa):

Uhuhu ce interes ar avea ca "urmatorul" sa o gaseasca virgina? laughing

| Analytical a răspuns:

Sa nu uiti sa-ti lipesti si creierul. Si tot asa.

| llucixxl a răspuns:

Da, te poate face iar virgină, doar fizic. Psihic... ai fost penetrată forever and ever, poate să-ți dai un restart în uter la mami tău să revină și acolo.
Baftă.

| igrek a răspuns:

Tu poti sa-ti faci doar la gura, ca de ***** ai uitat