| yumeee a întrebat:

E adevărată chestia asta? =.=
http://muba.ro/ceasuri/bratara-ceas-cu-ioni-negativi.htm l

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Leocerba a răspuns:

O fi avand la unii efect(si cand zic asta ma gandesc la efectul placebo).
Am un coleg care merge la fiecare examen cu acelasi tricou, cica il "ionizeaza" pe el tricoul ala si d`aia trece anul.
Merge cu nevasta la examen, ca el a terminat de multisor. El poarta tricoul, sa-i mearga nevestei bine laughing dileala mare...
Pana una-alta, singura chestie adevarata este "Cumparand acest produs adunati 1 puncte la programul de loialitate, cu o valoare de 0, 25 lei "

12 răspunsuri:
| mmary a răspuns:

Da... e stiinta curatahappy!

| Xlove64 a răspuns:

Nu nu e adevarat
Dupa mine e o porcarie

| Liviu a răspuns:

E ceva mai mult care tinde spre psihicul omului cred...

| teodor10 a răspuns:

Avand in vedere pretul, nu este unul mare, deci poti sa ti-o cumperi pentru designe, cat despre ioni, facatura, mai mult ca sigur nu-ti vor influenta psihicul

| bogdan10aqua a răspuns:

Nu cred pentru ca :
1. e prea IEFTINA!
2.cum iti micsoreaza tensiunea o bratara?
3. e doar o bratara de cauciuc
4 au pus un ceas ca sa nu fie doar o bratara de cauciuc ca pe la malluri

| Adynanana a răspuns:

Da este adevarata; si stiu pentru. ca o colega de-a mea chiar are! [funda?]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ajutorul ionilor negativi acesta bratara/ceas cu ioni negativi ajuta la echilibrarea sistemului organismului uman si imbunatateste performantele psihice, relaxeaza mintea si micsoreaza tensiunea.

ATENTIE: Cu toate ca specificatiile producatorului indica ca acest produs ar fi rezistent la apa, va indicam (mai mult, va sugeram) sa evitati contactul acestui produs cu apa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, orice este posibil, adica ma refer ca da se poate fi adevarat, in ziua de azi, cam toti am evoluat... E ceva in gen cum nu e bine sa porti magnet la mana sau la gat, ca deregleaza nu stiu ce.

| Cortex a răspuns:

Nu cred, faza e ca ei nu stiu ce sa mai inventeze sa-si scoata banu. te sfaruiesc sa nu dai banii pe asa prostii ca sunt de rahat

| Inutza0102 a răspuns:

Am si eu
normaaal este adevarata
dar nu merita banii ca mie mi-a picat la pufuletihappy

| Cuupcake a răspuns:

Da, e posibil sa fie adevarata.winking
Dar, nu te.as sfatui sa o comanzi happy.
Dar, daca chiar vrei, caut alt site. big grin
Fundita?hee hee