| Samy a întrebat:

E bun Unguent cu GALBENELE si PROPOLIS, 50 g pentru cosuri? Si daca da as dori sa stiu cum il folosess.Mersi anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DenissaDeea a răspuns:

Da e foarte bun unguentul pentru cosuri/se gaseste in farmacii/plafare/sau in farmacia naturista...

10 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Propolisul este bun pentru organism. Are proprietati miraculoase.
Daca insa ese vorba de cosuri de "adolescenti", iti recomand sa mananci cate un cubulet de drojdie proaspat, chiar indulcit cu putin zahar, de 1-2 ori pe saptamana, timp de 2-3 saptamani. Vor disparea sigur, fara urme (daca nu le storci).
Daca mai apar in viitor, repeta.

| Ronin a răspuns:

Galbenelele si propolisul, provenind din natura, te vor ajuta cu siguranta. Nu as putea sa-ti spun cit de repede sau de bine. Asta depinde de organismul fiecarui om in parte.
Taica-meu are albine si prepara o crema ce contine cele doua componente, crema pe care noi o folosim in familie de ani de zile pentru diverse afectiuni ale pielii (arsuri, ciupituri de insecte, zgirieturi, etc.) si trebuie sa recunosc faptul ca da rezultate surprinzator de bune!

Răspuns utilizator avertizat
| Liana [] a răspuns:

Astea sunt metode "de pe vremea lu` bunica`" happy
Cea mai buna solutie este Zyneritul.Se gaseste in farmacii big grin (chiar are efecte)tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o intrebare retorica?! ...stii caci in greaca Xero (ξέρω) inseamna stiuhee hee tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai laudati atat zynerit...eu l-am folosit aproape 1 an si nu s-a intamplat nimic...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bun unguentul de galbenele, incerca sa-ti faci si niste masti de.
Zyneritul este bun la inceput, dar dupa un timp nu-si mai face efectul pentru ca se obisnuieste corpul cu antibioticul care il contzine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa incerc si o sa-ti spun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti unguent cu extract de galbenele, te ungi pe fata si dai unpic mai mult pe cosuri si te usuci cu feonul. Stii cat de bine e? :-d Peste 2 zile si trec eu asa am facut, e tare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Propolisul este foarte bun, eu in folosesc de cateva luni. Am folosit si zynerit dar dupa un timp nu si-a mi-a facut efectul. Propolisul este bun! (nu stoarceti cosurile)