| SmartBrain a întrebat:

E Coca-Cola o băutură sănătoasă sau nu e?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
Cu siguranta nu.
http://www.razbointrucuvant.ro/......ului-uman/
O seara buna:)

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce crezi ca poate fi sanatos in toata treaba aia?

| Felys a răspuns:

E precum si alcoolul, tigarile, drogurile, poluarea...

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Tu cam ce crezi?

| Loker a răspuns:

NU, normal ca nu e, mai bine bei un suc natural si daca poti, facut in casa. De altfel nicio bautura carbogazoasa nu sanatoasa.

| IngerPazitorr a răspuns:

Buna!
Nu,nu este. Daca citesti eticheta, te convingi singur/a.

| Annnonim12 a răspuns:

Normal ca nu e... Tu nu ai citit eticheta?

| SmartBrain explică (pentru Annnonim12):

Care e cel mai toxic ingredient?

| Annnonim12 a răspuns (pentru SmartBrain):

Unii spun ca ar contine cocaine si mai contine si acid fosforic big grin