| kar1GaNNN a întrebat:

E mare temperatura 36.6?
Eu in acest moment am si ma simt somnoros.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Annutsa a răspuns:

Buna!
E foarte buna. Poti spune ca ai temperatura dupa 37+.
Sunt doua motive din care te poti simtii somnoros:
1. Esti obosit.
2. O sa racesti.

| kar1GaNNN explică (pentru Annutsa):

Mersi de incurajari.

6 răspunsuri:
| ZâmβέŤ a răspuns:

Nu,este foarte bunăhappy Dacă nu te simţi în apele tale, o să te pască o răceala :d...dar, sper să nu fie aşa :d
Sper că te-am ajutat! happy

| kar1GaNNN explică:

rolling on the floor), frate te roog, temperatura constanta e 35.6 ma documenteaza-te.

| diaac a răspuns:

36.6 este temperatura normala a corpului uman.
Poate ti-e somn pur si simplu pentru ca esti obosit.

| Woman2Womanro a răspuns:

Temperatura normala e in jur de 36. Deci a ta e perfecta.

| Alexandra_Iulia_1984 a răspuns:

Lol laughing) Nu, nu e mare